Spotkanie z Markiem Krajewskim
Spotkanie z Markiem Krajewskim
Wałbrzych w cieniu zbrodni!
Marek Krajewski – mistrz polskiego kryminału – wraca z nową serią, której akcja rozgrywa się właśnie w naszym mieście! Zapraszamy na premierowe spotkanie wokół książki „Droga krwi”.
Galgenberg (Wzgórze Szubieniczne), blady świt i makabryczne odkrycie... Co kryje miasto białego i czarnego złota? W krainie namiętności, chciwości i tajemniczego gangu Wilczyc, młody psychiatra Herbert Anwaldt będzie musiał zmierzyć się z mrokiem, który padł na mieszkańców.
Szczegóły wydarzenia:
25 maja (poniedziałek)
Godzina 17:00
Biblioteka pod Atlantami - Multimedialna Filia Biblioteczna (Podzamcze)
Rozmowę poprowadzi Mateusz Myktyszyn
Uwaga: Na spotkaniu będzie można kupić przedpremierowe egzemplarze „Drogi krwi” i zdobyć autograf autora!
Wstęp wolny. Nie przegapcie okazji, by poznać mroczne sekrety dawnego Wałbrzycha!
