• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Antoniego, Bartłomieja i Karoliny
niedziela, 5 lipca 2020

Ważne

PODWÓRKO ZAGINIONYCH ZABAWEK
12.11.2019
TLiA - PODWÓRKO ZAGINIONYCH ZABAWEK

17 listopada o godz. 12:30 zapraszamy dzieci od 4. roku życia do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na najnowszy spektakl PODWÓRKO ZAGINIONYCH ZABAWEK w reż. Roksany Miner. 

Przedstawienie opowiada o popsutych, wybrakowanych zabawkach, które straciły swoich ludzkich opiekunów i znalazły się na pewnym tajemniczym, zapomnianym podwórku. Spotkamy tu Misia, czekającego aż ktoś po niego wróci i go przytuli, Pajaca – marzącego o tym, by zaśpiewać piosenkę bez zacinania się oraz Lalę – chłodno oceniającą sytuację, w której znalazły się wszystkie zabawki. Zaginione podwórko zamieszkują też twarde i harde Klocki, które przy pomocy Globusa próbują zrealizować plan ucieczki z opuszczonego miejsca.
Sztuka Anny Andraki powstała z inspiracji miejscem, które istnieje naprawdę w zaułkach lwowskich kamienic. To historia o sile marzeń, potrzebie bliskości, miłości i akceptacji, w której główni bohaterowie mają co prawda swoje troski, ale mają też siebie, wsparcie i chęć, aby wciąż działać. Całkiem możliwe, że mali widzowie znajdą w nich wiele i ze swoich zabawek, i z własnego podwórka.

Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wałbrzych.

BILETY NA SPEKTAKL:
19 zł (dorośli), 17 zł (dzieci)

KASA BILETOWA TEATRU tel. 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem.
KUP BILET ON-LINEbilety.teatrlalek.walbrzych.pl

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter