• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Ady, Aleksandra i Dagmary
środa, 12 grudnia 2018
Wykaz telefonów BGK

BIURO GEODEZJI, KARTOGRAFII I KATASTRU NIERUCHOMOŚCI

58-300 WAŁBRZYCH ul.Jana Matejki 2

e-mail: geodezja@um.walbrzych.pl 

        Kierownik Biura Geodezji, Kartografii i Katastru Nieruchomości –

                        GEODETA POWIATOWY MIASTA WAŁBRZYCH

                                               JERZY KALICIŃSKI

pokój nr 12

I piętro

j.kalicinski@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 541
519 557 176

Referat – GRODZKI OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ
Kierownik Referatu BARBARA SZWEDO

pokój nr 3

parter

b.szwedo@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 532

Pracownicy Grodzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Przemysław Szynkiel
Inspektor

pokój nr 1 parter

p.szynkiel@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 533

74/ 64 88 537

Jadwiga Lipowicz
Podinspektor

pokój nr 1 parter

j.lipowicz@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 533

74/ 64 88 537

Paweł Galus
Podinspektor

pokój nr 1 parter

p.galus@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 533

74/ 64 88 537

Danuta Miecznikowska
Podinspektor

pokój nr 3 parter

d.miecznikowska@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 536

Adam Ogłoza
Specjalista

pokój nr 3 parter

a.ogloza@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 536

Paweł Altheim
Podinspektor

pokój nr 3 parter

p.altheim@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 536

Włodzimierz Łaganowski
Inspektor

pokój nr 5

I piętro

w.laganowski@um.walbrzych.pl

Przewodniczący Narad Koordynacyjnych ds. usytyowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu

74/ 64 88 539

Referat Katastru
Kierownik Referatu IRENA KLIM

pokój nr 5

I piętro

i.klim@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 538

 Pracownicy Referatu Katastru

Beata Ciołek
Inspektor

pokój nr 2 parter

b.ciolek@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 534

Jolanta Krokosz-Cieciura
Inspektor

pokój nr 2 parter

j.krokosz@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 534

Wioletta Kucharska 
Kancelista

pokój nr 2 parter

w.kucharska@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 535

Lidia Tomczak
Inspektor

pokój nr 4 parter

l.tomczak@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 530

Marcin Pilch
Kancelista

pokój nr 4 parter

ma.pilch@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 530

Dorota Opalska
Podinspektor

pokój nr 6

 I piętro

d.opalska@um.walbrzych.pl

74/ 64 88 540

 

Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter