Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Warsztaty Projektanci Innowacji PFR i GOOGLE

Warsztaty Projektanci Innowacji PFR i GOOGLE

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych warsztatach i poznania Design Thinking - metody projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google!

Google i Polski Fundusz Rozwoju zapraszają do wzięcia udziału w programie Projektanci Innowacji PFR, czyli cyklu bezpłatnych warsztatów design thinking!

 

Chcesz projektować innowacje tak, jak robi się to w Google?  

To proste!  

Zapisz się na warsztaty, odbywające się w dnia 15 listopada 2019 roku w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Jak to zrobić? 

  • Wejdź na stronę https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-walbrzych-1511/
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych ;)
    Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
  • Po zakwalifikowaniu (czyli kilka dni przed terminem warsztatów) otrzymasz e-mail z informacją czy udało Ci się zakwalifikować na warsztaty
  • Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.   

Na czym to polega? 

Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).  

Jakie wymagania musisz spełnić?

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia - liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.

Warsztaty odbywają się w języku polskim

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !

ZAPISY DO DNIA 8 LISTOPADA 2019!

ZAPRASZAMY!