Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Ankieta Sytuacja wałbrzyskich Przedsiębiorców w obliczu pandemii COVID-19

Szanowni Państwo,

Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej zaprasza wałbrzyskich przedsiębiorców do udziału w ankiecie pn. „Sytuacja wałbrzyskich Przedsiębiorców w obliczu pandemii COVID-19”. Celem ankiety jest poznanie sytuacji Przedsiębiorców działających na terenie Wałbrzycha w związku z występującą od ponad roku pandemią COVID-19 oraz skali zgłaszanych przez organizacje problemów i zagrożeń.

Wyniki badań zostaną wykorzystane w procesie przygotowania przez Urząd Miejski w Wałbrzychu kolejnych, adekwatnych do sytuacji (oczekiwań Przedsiębiorców) rozwiązań wspierających sektor biznesu w Wałbrzychu w tym trudnym okresie.

Informacje uzyskane z ankiet będą służyły tylko i wyłącznie do użytku wewnętrznego Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu.

Ankieta jest dostępna do dnia 10 maja br. na stronie internetowej: https://tiny.pl/rkjfm

Ankieta jest anonimowa.
Za udzielenie odpowiedzi z góry bardzo dziękujemy!