Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Dni otwarte Funduszy Europejskich w Zamku Książ

Gmina Wałbrzych, jako beneficjent projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. "Przebudowa i modernizacja III piętra na cele wystawiennicze i konferencyjne - Centrum Kongresowo-Kulturalne Zamek Książ", przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji promocyjnej związanej z 10. rocznicą obecności Polski w UE.

Organizowane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" to okazja do zaprezentowania mieszkańcom Polski przedsięwzięć i inwestycji dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Gmina Wałbrzych zaprezentuje mieszkańcom Wałbrzycha i okolic efekt realizacji projektu pn. "Przebudowa i modernizacja III piętra na cele wystawiennicze i konferencyjne - Centrum Kongresowo-Kulturalne Zamek Książ".

W związku z tym w dniach 10-11 maja br. zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania z przewodnikiem III piętra zamku oraz części sal, które na co dzień nie są udostępniane dla ruchu turystycznego. Wejścia będą organizowane co 30 minut rozpoczynając od godziny 10.00. Ostatnie wejście przewidziane jest o godzinie 16.00. Osoby, które chciałyby skorzystać z oferty Gminy Wałbrzych i Zamku Książ Sp. z o.o. w Wałbrzychu, proszone są o wcześniejszą awizację w Punkcie Obsługi Klienta w godzinach 9.00 -15.30 od poniedziałku do piątku (74 66 43 834, info@ksiaz.walbrzych.pl ). W przypadku wolnych miejsc będzie również możliwa awizacja w dniach imprezy. Grupy podczas zwiedzania będą liczyły maksymalnie 30 osób. III piętro jest dostępne dla osób niepełnosprawnych przy wykorzystaniu windy.

Przy okazji zwiedzania III piętra zapraszamy do odwiedzenia całego Zamku Książ oraz Palmiarni, bilety wstępu do obu obiektów można zakupić w kasie Zamku Książ.

Więcej informacji o akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" na stronie www.10latwUE.pl