Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Zdalne Porady Prawne

Uwaga komunikat!
Zdalne Porady Prawne

Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Wałbrzycha od dnia 3 listopada 2020 r. do odwołania, nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie będzie odbywać się za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (np. telefon, e-mail).

W celu umówienia się na zdalną poradę należy zadzwonić pod nr telefonu 74 66 55 197, w godzinach od 7:30 do 15:30. Nieodpłatna pomoc prawna lub nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługują każdej osobie, która nie jest wstanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą innych osób wciągu ostatniego roku.

Po uzyskaniu pomocy anonimową opinię można przekazać:

• przesyłając pocztą na adres: Urząd Miejski w Wałbrzychu, ul. Sienkiewicza 6-8, 58-300 Wałbrzych,
  • przesyłając na adres e-mail: e.zak@um.walbrzych.pl.