MEDIA O KONKURSIE


  

Matematyczne muflony rozdane

W kilkumiesięcznej rywalizacji wzięli udział uczniowie z dziesięciu gimnazjów i pięciu szkół ponadgimnazjalnych. Finał ujawnił najlepszych matematyków. Laureaci do domów wrócili z nagrodami.

więcej ...


Matematyczne zmagania rozstrzygnięte

Dziś odbyła się finałowa edycja tegorocznego Matematycznego Muflona. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe.To była II edycja Matematycznego Muflona. Pomysłodawcą zorganizowania takiego konkursu był prezydent Piotr Kruczkowski.

więcej ...


Muflon na sportowo

Były zadania teoretyczne i bieganie wokół sali. Dla niektórych uczestników, odkryciem była możliwość zastosowania matematyki w sporcie.

więcej ...


Matematyka na wesoło

Po raz kolejny, uczestnicy II edycji konkursu Matematyczny Muflon, spotkali się by wspólnie rozwiązywać zadania, tym razem w ExploraPark w Wałbrzychu.

więcej ...


Trzeci etap Muflona

Tym razem nie było wykładów i pokazów, był za to komiksowy test matematyczny. Uczniowie wałbrzyskich gimnazjów oraz szkół średnich zakończyli trzeci etap konkursu Matematyczny Muflon.

więcej ...


Muflon na Politechnice

Żółty kolor zdominował salę stołówki wałbrzyskiej Polibudy. Wszystko za sprawą uczestników „Matematycznego Muflona” występujących w swoich „organizacyjnych” strojach.

więcej ...


Matematyczny Muflon

Matematyka, królowa nauk, a dla wielu uczniów pięta Achillesowa. Co zrobić, aby matematyka przestała być nudna, a stała się przyjemnością? Jednym ze sposobów może być Matematyczny Muflon, czyli konkurs oparty nie tylko na praktycznych zadaniach, ale przede wszystkim na grach i łamigłówkach.

więcej ...


Ruszył Matematyczny Muflon

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zainaugurowano II edycję konkursu "Matematyczny Muflon".

Matematyczny Muflon to konkurs adresowany do uczniów wałbrzyskich szkół gimnazjalnych i szkół średnich. W tym roku do konkursu zgłosiło się 15 szkół, a więc 150 uczniów. Są to uczniowie wszystkich wałbrzyskich gimnazjów i pięciu szkół ponadgimnazjalnych - ZS nr 1, 2, 5, 8 i 10. Rywalizacja ma charakter drużynowy i indywidualny.

więcej ...


Ruszył Matematyczny Muflon

Ci, którzy lubią łamigłówki i rozwiązywanie zadań z kilkoma niewiadomymi mają swoje święto. Dziś po raz drugi w Wałbrzychu ruszył konkurs dla szkół średnich i gimnazjów, Matematyczny Muflon. W zabawie bierze udział łącznie 150 uczniów, dla których nauka Pitagorasa jest wielką pasją.

więcej ...


 
   Copyright © 2006 - 2011 WAŁBRZYCH moje miasto

strona główna  |  dodaj do ulubionych  |  do góry  |